Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Většina chlapů to aspoň jednou za život řeší dilema, jak svojí milovanou požádat o ruku.

Žádosti o ruku

Stahovák: Žádost o<br>ruku

Vložit video na:

Většina chlapů to aspoň jednou za život řeší dilema, jak svojí milovanou požádat o ruku.

Najdou se i exhibouši, kteří u toho mají rádi publikum – a čím víc lidí, tím líp! Jenže jim nedochází, že v případě odmítnutí je čeká monstrózní ostuda!
 

A přesně to se stalo chlápkovi ze Států, kterýho vám teď pustíme. Svojí vyvolenou požádal o ruku v přestávce basketbalovýho utkání mezi Sacramentem a Houstonem.
 

Komentátoři ještě vtipkujou, že pod takovýmhle tlakem holka prostě nemůže říct ne. Ne by člověk nečekal ani v nejintimnějším soukromí. Ale tahle holka ho řekla! A tomu nešťastníkovi nezbylo než si dát pivko.


Tenhle partnerskej fail se stal nesmrtelnou legendou. Viděli ho snad všichni, kdo mají internet.


Takže byste čekali, že se chlapi poučej a budou si tuhle trapnou scénu odbejvat už jedině v uzamčené neosvětlené místnosti.

Ale kdepak! Pojďme ještě jednou do Států, tentokrát na baseball.

video k článku

Chlapík vytahuje prstýnek... Holka je v šoku... Lidi tleskaj jak blázni... A teď chlapík holce asi pošeptal, co by s ní chtěl dělat o svatební noci. Dobře mu tak, nemá myslet na prasárny!
 


Samozřejmě se vyrojila spousta parodickejch followupů, to nešlo jinak. Za všechny jsme vybrali tenhle, kde jsou prohozený role. Holka žádá o ruku svýho kluka.

video k článku

Staňte se fanoušky Stahováku na Facebooku

 

 

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře